Gyvybės mokslų centras

Mokslininkai imasi naujų metodų, siekdami išaiškinti Gedimino pilies kalne rastų 1863 m. sukilimo vadų palaikų tapatybes. Tai įgyvendinti padės penktadienį Valstybinės teismo medicinos tarnybos ir VU GMC partnerio, biotechnologijų įmonės „Thermo Fisher Scientific Baltics“ pasirašyta sutartis, pagal kurią įmonė nemokamai suteiks genetiniams tyrimams būtinus reagentus.

Balandžio 17 d. vyko Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Gyvybės mokslų centre (VU SA GMC) ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

Devyniems iš dešimties Lietuvos gyventojų trūksta vitamino D. Nors apie jo naudą pastaraisiais metais imta nemažai kalbėti, tačiau Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) Biotechnologijos instituto profesorė imunologė Aurelija Žvirblienė pastebi, kad ne visada viešojoje erdvėje pateikiama informacija būna moksliškai pagrįsta.